Napisy w czasie rzeczywistym w Transmisji na żywo.

Automatyczne generowanie napisów, w transmisji na żywo.

Uruchamiasz streaming, napisy generują się automatycznie i pojawiają się w strumieniu.
To wszystko.
Bezobsługowe.

Najważniejsze, co ma wpływ na jakość generowanych napisów:

1. szum; zwróć uwagę np. w trakcie reklam z podkładem muzycznym generowanie jest utrudnione lub wręcz niemożliwe
2. głośność i wyrazistość głosu mówcy; np. mówca telefoniczny jest mało wyrazisty, słyszalny
3. jak biegle mówca zna język w którym wypowiada się;
4. Leksykony i dialekty specyficzne dla geografii lub społeczności

Gdzie można strumieniować:

w zasadzie wszędzie, gdyż napisy są "otwarte", czyli zintegrowane z Twoim strumieniem. Nierozłączne.
Na nasze serwery, na youtube.com czy facebook.com etc.

Obsługiwane języki.. sprawdź.

cztery krótkie fragmenty poniżej -test- w tym połączenie obrazu z kamery z radio

Automatyczne generowanie napisów we własnym zakresie.
Samodzielna obsługa.

 Zdecydowanie zalecane jest korzystanie z przeglądarki Google Chrome przy automatycznym generowaniu napisów.

Zaakceptuj uprawnienia mikrofonu podczas ładowania strony.

Jako źródło wejścia audio używany jest domyślny mikrofon. Nie można zmienić domyślnego źródła dźwięku z poziomu strony, ale można to zrobić na poziomie systemu, zmieniając domyślne urządzenie rejestrujące. Źródła dźwięku można także zmieniać, używając na przykład wirtualnego kabla audio. Można go używać do wybierania innych źródeł, w tym mikrofonów, głośników i innych aplikacji.

Generowanie działa na istniejącym komputerze. Nawet jeśli Twój komputer nie jest najnowszy i najlepszy, to i tak będzie działał. Potrzebny jest mikrofon lub inne źródło sygnału audio podłączone do komputera.


Integracja:

1 - Jeśli chcesz używać go do transmisji na żywo, dodasz do OBS, VMix lub innego oprogramowania studyjnego jako nakładkę źródłową w przeglądarce. Zintegrujesz je z filmem na zawsze. Po zakończeniu transmisji wideo jest gotowe z wbudowanymi napisami! Otrzymasz link do "osadzenia" w OBS, vMix czy innym oprogramowaniu studyjnym. UWAGA - przekazany link NIE NADAJE się do osadzania na stronach WWW. Usługa może zakończyć działanie.

2 - Możesz generować napisy z "podpiętego" źródła audio i w odpowiednim iFrame (otrzymasz wtedy odpowiedni) pokazywać np. pod playerem na stronie. Nie potrzebujesz innego oprogramowania /OBS czy vMix ..etc./ Otrzymasz od nas ramkę iFrame do wklejenia na swojej stronie (pod podaną domeną). Nasi klienci mogą otrzymać gotowy odtwarzacz wyświetlający napisy w ramce /iFrame/. Inna zasada działania, nie integrujesz napisów z plikiem video; generowane napisy odrębnie osadzane na stronie WWW; inny koszt usługi niż w pkt1;

Jakość transkrypcji, wpływ na jej jakość:
1. szum; zwróć uwagę np. w trakcie reklam z podkładem muzycznym generowanie jest utrudnione lub wręcz niemożliwe
2. głośność i wyrazistość głosu mówcy; np. mówca telefoniczny jest mało wyrazisty, słyszalny
3. jak biegle mówca zna język w którym wypowiada się;
4. Leksykony i dialekty specyficzne dla geografii lub społeczności

Przypadki użycia:
Napisy i transkrypcje w czasie rzeczywistym.
1. uruchamiasz transmisję na żywo;
2. uruchamiasz napisy na żywo. Dodaj go do OBS, Vmix lub innego oprogramowania studyjnego jako nakładkę źródłową przeglądarki, jeśli chcesz go używać do transmisji na żywo
3. napisy integrują się z plikiem video /dzięki OBS, vMix etc./;
4. zapis materiału praktycznie gotowy jako VOD z napisami
..to wszystko

UWGA - automatyczne generowanie napisów nie jest w 100% dokładne!!

Ale możesz to zmienić (!!!):

1- AUTOMATYCZNE GENEROWANIE NAPISÓW - jak wyżej.

2- DYKTOWANIE NAPISÓW - pozwala dyktować napisy; wybierz jako źródło mikrofon; posadź osobę, która będzie mówić wyraźnie /to co słyszy np. w słuchawkach/ do komputera generującego napisy /tzw. respeaking/ i wtedy jest o wiele lepiej. Pamiętać należy że nazwy własne mogą nie być prawidłowo generowane!

3- WPROWADZANIE z KLAWIATURY możesz otrzymać od nas możliwość wpisywania /z klawiatury/ napisów ręcznie. Wtedy dokładność będzie praktycznie 100%.

Upss.. powiesz.. ale realizujemy transmisję w j.polskim i j.angielskim... - żaden problem.. możesz otrzymać dostęp do dwóch generatorów napisów.. lub tylu ilu potrzebujesz.
wtedy:
- dla każdego strumienia wychodzącego /j.polski , j.angielski itd/ uruchamiasz odrębne generatory napisów i integrujesz je z odpowiednimi strumieniami /przez OBS, vMix etc./

Obsługiwane języki? - .."prawie wszystkie" .. te które generowane są przez "Wujka Google", sprawdź: https://cloud.google.com/speech-to-text/docs/languages

Należy pamiętać, że ta aplikacja używa domyślnego mikrofonu jako źródła wejścia dźwięku. Nie możesz zmienić domyślnego źródła dźwięku z poziomu aplikacji, ale możesz to zmienić na poziomie swojego systemu, zmieniając domyślne urządzenie nagrywające. Możesz także zmieniać źródła dźwięku za pomocą wirtualnego kabla audio. Za jego pomocą można wybrać inne źródła, w tym mikrofony, głośniki i inne aplikacje.

Zdecydowanie zaleca się korzystanie z przeglądarki Google Chrome do generowania napisów.

UWGA - jest to automatyczne, mechaniczne generowanie napisów! Nie jest w 100% dokładne! Oparte na silniku Google. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakość generowanych napisów i działanie samej usługi generowania napisów. Udostępniamy techniczną możliwość ich generowania.

Automatycznie generowanie napisów w czasie rzeczywistym do trwającej transmisji live.

Problemy ze słuchem dotykają ponad miliard ludzi na świecie, w Polsce także - gov.pl. Okazuje się, że generowanie napisów w transmisji na żywo jest możliwe i to w języku polskim.

Trzeba pamiętać, że transkrypcja na żywo, niestety, nie jest w 100% dokładna. Można śmiało przyjąć 85-90% jest Ok.

Pozostałe to przekłamania.. w większości dlatego, że audio nie jest w dobrej kondycji. Mówcy mówią szybko i "brzydko".

 

 

Teraz korzystający z naszych usług - transmisje nażywo -  mogą uruchomić napisy w czasie rzeczywistym, pojawią się one w playerze.