Generowanie napisów ..i co z tym zrobić.

Teraz wydarzenia nie znają granic. Obsługujesz eventy, spotkania firmowe. Pracujesz w urzędzie i masz styczność z osobami niedosłyszącymi?

To znajdziesz tutaj coś ...

..w ten sposób możemy 'czytać' Radio...

Realizacja Transmisji na żywo: Generowanie napisów na żywo dla transmisji internetowych. Możesz osadzić w strumieniu -Open Captions- lub umieścić na stronie pod playerem.

Obsługa Wydarzeń/Konerencji: W trakcie wydarzenia/konferencji udostępnij kod QR, każdy posiadacz smartfona otrzyma dostęp do generowanych napisów na żywo, osoby niedosłyszące nie pozostawisz z boku.

sprawdź:   Open Captions Test

Obsługa osób niedosłyszących: mikrofon i na urządzeniu (laptop, ipad czy smartfon -idealnie iPhone-, a nawet stacjonarny PC) pojawiają się napisy /wypowiadane kwestie.

przykład: strona główna

Wyobraź sobie organizację wydarzenia, w którym każdy uczestnik, niezależnie od zdolności słuchu, czuje się w pełni zaangażowany. Brzmi obiecująco, prawda?
To powinno już być przeszłością.

Korzystanie z napisów na żywo znacznie poprawia interakcję między prezenterami a publicznością. Umożliwia inkluzywny dostęp dla osób z wadą słuchu. Osoby z wadą słuchu zyskują możliwość uczestniczenia w wydarzeniach i dużych zgromadzeniach poprzez konwersję wypowiadanych słów na tekst w czasie rzeczywistym i możliwość ich odczytania w czasie rzeczywistym.

Jak to działa?

Poprzez otrzymany adres WWW generujesz napisy na żywo (wymagana przeglądarka Chrome).

Otrzymasz możliwość osadzenia w programie kodującym /np. popularny OBS czy też vMix/ napisów w czasie rzeczywistym /Open Captions/.
Wersja druga: otrzymasz iFrame do osadzenia na stronie wydarzenia.

Skanując kod QR bezpośrednio smartfonem, uczestnicy mogą uzyskać dostęp do strony, na której można bezpośrednio śledzić oryginalne napisy na żywo.

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania tej możliwości, za darmo. Sam ocenisz jakość automatycznego tworzenia napisów.